0532 221 16 25

Temelleri 1960 yılında “Gökdoğan Ticaret” unvanıyla sabun ve muhtelif gıda üretimi ile atılan firmamız 1980 yılında Toptan Gıda ve temizlik ürünleri faaliyetlerine başlamış 1994 yılında da şirketleşerek otomotiv yan sanayi ve yedek parca satış , pazarlama ve dağıtım  ağıyla bugüne kadar gelmiştir.

Üçüncü kuşak aile şirketi olarak kuruluşundan bugüne saygınlığından ve ticari prensiplerinden ödün vermeyen kurumumuz bugün yurt çapında otomotiv bayileri ,  yetkili ve özel servislere  Balans Makinesi, Balans Kurşunu, Lastik Tamir Yamaları, Rot Makineleri, Hava Kompresörleri, Lastik Sökme Takma Ekipmanları, Havalı El Aletleri, Hava Saatleri, Havalı ve Hidrolik Kriko ürünleri ile hizmet vermektedir.

Firmamız, her zaman teknolojiyi en yakından takip edip, sürekli gelişirken kalitesinden asla ödün vermemeyi prensip edinmiştir. Günümüzde de gelişen rekabet ortamı ve maliyetlerin düşürülmesinin esas olduğu bir ortamda, biz asla kalitemizden ödün vermeyerek müşterilerimize hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız.

Paylaş:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn